Image

ویژگی های اپلیکیشن ریسک من

سامانه هوش مصنوعی تخصصی کرونای ریسک من، مبتنی بر داده های ۱۰۰هزار بیمار کرونایی بستری شده در یک سال گذشته است. علاوه بر هوش مصنوعی، ریسک من امکانات و ویژگی‌های گسترده دیگری برای مدیریت این بیماری برای کاربران پدید آورده است.

ریسک من

بعد از تکمیل سوابق پزشکی، می‌توانید میزان آسیب پذیری در برابر کرونا و علائم احتمالی‌تان را در ریسک من مشاهده کنید. همچنین در انتهای این صفحه هایلایت هایی اختصاصی در ارتباط با کرونا مانند اخبار و آمار روزانه، کرونا در توییتر، بیماری‌های زمینه‌ای و کرونا قرار داده شده که هر آنچه باید بدانید را برایتان فراهم می‌کند.

آگاهی من

جدیدترین یافته‌ها و محتواهای اختصاصی اپلیکیشن ریسک من را در آگاهی من دنبال کنید. هر روزه با مقالات و ویدیوهایی با بهترین متخصصان این حوزه همراهتان هستیم. همچنین امکان مشارکت کاربران در رابطه با موضوعات تخصصی نیز فراهم شده‌است.

گفت و گو

در این بخش می‌توانید به صورت ناشناس در بحث‌های روزانه شرکت کنید. این موضوعات شامل دسته‌های متنوعی اعم از انتقال تجربیات بیماری، علائم آن، بحث های دارویی و درمانی، تشخیص کرونا و مسائل اجتماعی حول این بیماری و غیره است.

پنل سازمانی

بیش از ۵۰ درصد از کارکنان سازمان‌ها در خطر ابتلا به ویروس کرونا در محل کار هستند. در صورت ابتلای پرسنل یک سازمان، این مسئله علاوه بر مشکلات بیماری برای فرد، باعث اختلال در عملکرد سازمان هم خواهد بود. در پنل سازمانی، نتیجه ریسک پرسنل به تفکیک بخش سازمانی، در دسترس شما خواهد بود. مدیران سازمان‌ها می‌توانند با تعریف سازمان خود در پنل سازمانی به کدهای یکتا برای بخش های مختلف دسترسی پیدا کنند. شناسایی این افراد آسیب پذیر می‌تواند امکان برنامه ریزی برای اشخاص و بخش های مختلف سازمانی را متناسب با ریسک افراد هر بخش فراهم کند. این برنامه ریزی ها می‌تواند به کاهش ضررهای مالی ناشی از شیوع این بیماری و کنترل این بیماری در سازمان منجر شود.

برای شروع، اپلیکیشن ریسک ‌من را نصب کنید.