Image

پیش بینی علائم کرونا توسط ریسک من

توسط ادمین سایت __ 20:59 - 1399-12-14 __ 0 299

بیماری کرونا در افراد مختلف طیف گسترده ای از انواع علائم بالینی را بروز می دهد. این علائم می تواند شامل علائم با شدت کمتر مانند بدن درد، خستگی و علائم پوستی باشد. هم چنین علائم دیگر با شدت و شیوع بیشتر مانند درد قفسه سینه، تنگی نفس و تب در بیماران مختلف یافت می شود. به طور کلی می توان علائم کرونای بیماران را در 12 گروه دسته بندی نمود. 


هوش مصنوعی پیش بینی علائم کرونا، بر اساس داده های بیش از 100 هزار بیمار و دسته بندی علائم بیماری، به 12 گروه، عمل می نماید. سیستم هوشمند ریسک من نشان داده است که ظهور علائم متعدد با سوابق پزشکی بیماران مرتبط است. این علائم میتوانند توسط بیماری ها و مشخصات زمینه ای فرد تقویت یا تضعیف شوند. به عنوان مثال سیگار کشیدن، فشار خون بالا، دیابت، اختلالات تنفسی و عصبی باعث ظهور علامت از دست دادن احساس بویایی یا چشایی می شوند. در صورتی که افزایش سن، بارداری، اعتیاد به مواد مخدر، سرطان، بیماری های کبدی، ایمنی، خونی، کلیوی و قلبی ظهور این علامت را کاهش می دهند.


پیش بینی علائم در نهایت به روش های مختلف ، در مدیریت این بیماری کمک کند. افراد می توانند با مشاهده این علائم سریعا خود را قرنطینه نموده تا زنجیره انتقال این بیماری (به خصوص در زمانه فعلی که شیوع نسخه انگلیسی این بیماری بیشتر هم شده است) شکسته شود. با مشاهده علائم مشابه پیش بینی ریسک من، به سرعت خود را قرنطینه نموده، سپس با استفاده از آنالیز علائم ریسک من می توانید بفهمید که نیاز به انجام چه اقداماتی برای شما وجود دارد.


این اقدامات بسته به ریسک ابتدایی شما و علائمی که شما دارید می تواند نیاز به مشورت با پزشک، مراجعه فوری و سریع به اورژانس و حتی در خانه ماندن و مانیتور کردن علائم شما باشد. 
 


پیش بینی علائم کرونا توسط ریسک من

ادمین سایت

دیدگاه خود را بنویسید

تکمیل نمودن فیلدهایی که با * علامت گذاری شده اند ضروری است.